cz gb de sk pl

Dodání / Montáž / Opravy / Silniční / Zábradelní / Dočasná / Přejezdy SDP v H2 / Dočasné T3 W2 / Frézování silnic

Vesiba Vesiba Vesiba Vesiba Vesiba Vesiba Vesiba Vesiba Vesiba Vesiba
Vesiba

Barrierguard - Svodidlo mobilní pro přejezdy

SPIEBARRIERGUARD 800 - LEHCE ROZEBÍRATELNÉ SVODIDLO

Naše společnost má výhradní zastoupení svodidlových systémů BG 800, BG 800 Opening Gate a BG 600 v České republice

Novinka H2 - TPV 246/2022 mobilní ocelové svodidlo lehce rozebíratelné nebo otevírací pro přejezdy středního dělícího pásu, schváleno k použití Ministerstvem dopravy a ŘSD ČR v TPV 246/2022 ze dne 12.10.2021 (č.j. MD/27266/2021/930) , splňují požadavky TP 114 a TP 203! Jediný mobilní ocelovýlehce rozebíratelný a otevírací svodidlový systém schválený MDČR a ŘSD ČR, které lze jednoduše a rychle namontovat s použitím speciální techniky za nejvýhodnější cenu.

  • Holandské certifikované ocelové svodidlové systémy pro přejezdy středního dělícího pásu ve stupni zadržení H2 lehce rozebiratelné nebo otevírací představujeme jsou schválené v České republice. Tyto svodidlové systémy jsou jednoduše napojitelné na další svodidlové systémy jiných výrobců (např. Voestalpine, NH, AM a další).
  • BARRIERGUARD 800 a BARRIERGUARD 800 Opening Gate je možné použít jako svodidlo mobilní nebo jako trvalé a jako otevíratelné v přejezdech středního dělícího pásu dálnice, rychlostní komunikace nebo silnice I. třídy. Toto lehce rozebíratelné ocelové svodidlo ve stupni zadržení H2 je schváleno pro přejezdy středního dělícího pásu a potřeby IZS otevření přejezdu středního dělícího pruhu. Jedná se o svodidlový systém, který se používá v několika státech EU, USA, UK, Austrálii a Novém Zélandu.
  • JE NAPOJITELNÉ NA JAKÉKOLI JINÉ SVODIDLO JEDNODUCHÝM ZPŮSOBEM
  • Výhodou oproti obdobným systémům nyní používaným je jejich jednoduchost, rychlost montáže a i případné demontáže, kdy není potřeba speciální technika pro jejich montáž jako u obdobných systémů, které se v současnosti používají v České republice a využívají pouze šroubové spoje,
  • tzv.„zacvakávací systém“ se zástrčným a zasouvacím koncem.
  • Pracovní šířka W7 (2,2)

Technické podmínky výrobce BG 800                                                   

SVODIDLO OCEL LEHCE ROZEBIRATELNÉ, ÚROVEŇ ZADRŽ H2